Aktivity v blízkosti - Zima

Zima ve Skiareálu Kraličák

Skiareál Kraličák je moderní středisko, zasazené v nádherné krajině pohoří Králického Sněžníku. Areál se postupně modernizuje a rozvíjí. Areál má deset sjezdovek pro všechny výkonnostní kategorie lyžařů. V sezóně 2011/2012 byla prodloužena sjezdovka Sušina (Pánská), která se nachází v bezprostřední blízkosti penzionu. Pro vyznavače běžeckého lyžování se udržují sportovní okruhy s možností vyjet vlekem téměř na hřeben a napojit se tak na známou turistickou trasu Jesenická magistrála.

Prohlédnout

Stezka v oblacích

Už jste se někdy procházeli v oblacích? Nyní máte jedinečnou příležitost Váš sen uskutečnit na Dolní Moravě, kde byla postavena unikátní vyhlídková stavba nesoucí název Stezka v oblacích.

Stezka v oblacích se nachází poblíž horské chaty Slaměnka, nedaleko horní stanice lanovky Sněžník, v nadmořské výšce 1116 m. n. m. Nahoru se dostanete lanovkou, pěšky nebo na skialpech. 

Prohlédnout

Mamutí horská dráha

Zažijte mrazivou jízdu na bobové dráze, která v Česku nemá obdoby. Čeká vás adrenalinová jízda v délce 3 kilometry lesním terénem i na otevřených pláních. Při převýšení 364 metrů projedete 25 bleskurychlých zatáček, dvojtou 360° otáčku 12 metrů nad zemí, osmičkovou smyčku, podzemní tunel a zhoupnete se na 4 parádních jumpech nad lesními cestami. Při jízdě na dráze mamutích rozměrů se sklonem až 30 % vyvinete rychlost až 50 km/h, a to už je pořádná jízda.

Prohlédnout

Pohoří Králický Sněžník

Běžecké lyžařské tratě vás provedou krásami malebné přírody, odhalí vám nečekané výhledy do krajiny a poznáte některá jinak nedostupná přírodní zákoutí.